عطر شناسی

۴ عطر چوبی و خاص مردانه

رایحه چوب اصالت نیروبخشی دارد. لالیک بلک، بلک افغان، کارتیر پاشا و تق هرمس چندتا از بهترین عطر های چوبی هستن که توی این پست بهتون کامل معرفی کردیم. این رایحه‌ها که متأثر از طبیعت هستند،

عطر لالیک بلک

عطر لالیک بلک در نت ابتدایی با رایحه‌ی درخت سرو آغاز می‌گردد سپس در نت میانی با رایحه‌ی خس خس ادامه می‌یابد و در نت پایانی رایحه چوب کشمیر و مشک تکمیل کننده‌ی رایحه‌ی این عطر مردانه می‌باشند. رایحه‌ی ملایم و تلخ این عطر همچنین ماندگاری و پخش بوی بالای آن نظر هر فردی که آن را استشمام می‌کند به خود جلب می کند و مناسب برای مجالس و مهمانی‌های رسمی می‌باشد. رایحه چوبی در این عطر کاملا مشهود است و برای کسانی که روایح تلخ را دوست دارند توصیه می شود.

عطر بلک افغان

هنگام اسپری کردن عطر بلک افغان روی پوست موجب ایجاد رایحه گیاه شاهدانه و نت های سبز می شود که حس عالی را در شما به وجود می آورد. بعد از گذشت مدتی رایحه های چوبی، قهوه، صمغ و تنباکو به مشام تان خواهد رسید و این ترکیب موجب ایجاد شادی و نشاط در شما خواهد شد. در آخر هم رایحه بخور و عود باعث به وجود آمدن حس آرامش و امنیت درونی خواهد شد. ترکیب این رایحه ها به گونه ای اســت که باعث ایجاد خوشی های موقت می شود که بسیار جذاب و هوس انگیز اســت.

عطر کارتیر پاشا

با اسپری کردن عطر کارتیر پاشا روی پوست و محل نبض، نت ابتدایی با رایحه اسطوخودوس ، ماندارین ، نعناع ، زیره و رازیانه خود نمایی می کند. این ترکیب انرژی و هیجان را در شما بیشتر می‌کند. پس از گذشت زمانی نت میانی با رایحه گشنیز و چوب قرمز برزیلی جای نت ابتدایی را می گیرد. روایح این نت تمرکز و هماهنگی درونی شما را به اوج می‌رساند و در انتها رایحه ی پایانی عطر کارتیر از لابدانیوم، چوب صندل، نعناع هندی و گل سنگ تشکیل شده است. همگی این روایح در کنار هم عطری منحصر به فرد و خاص را برای آقایان مشکل پسند به ارمغان می آورند.

عطر تق هرمس

عطر تق هرمس در نُت ابتدایی با رایحه ی پرتقال و گریپ فروت آغاز می شود سپس در نُت میانی با رایحه ی فلفل و شمعدانی ادامه می یابد. این ترکیب دوگانه با تضاد جالبی که به همراه دارد، باعث تغییر روحیه‌ی کسانی می‌شود که رایحه آن را احساس می‌کنند و در انتها نعناع هندی ، چوب سرو ، خس خس و بنزوئین تکمیل کننده ی رایحه ی این عطر مردانه می باشند.

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *