درباره ما

درباره حسی نو

درباره حسی‌نو بیشتر بدانید

مفتخریم پس از یک دهه فعالیت در عرصه فروش عطر اینک با نام تجاری عطر سیب گلاب در حال خدمت میباشیم.این مجموعه در حال حاضر نماینده انحصاری کمپانی عطر کریشن فرانسه در استان اصفهان، شیراز و گلستان میباشد. عطر سیب گلاب در مسیر خدمترسانی به اهالی عطر و ادکلن تصمیم به ارائه بهترین و پرقدرتترین محصولات از معروفترین برندهای این عرصه در جهان دارد که افزایش روزافزون شعبات و مشتریان، گواه موفقیت در این هدف میباشد.

این مجموعه به لطف خدا و همت والای تیم کاری جوان در استان اصفهان توانسته ۲۰ شعبه افتتاح کند و به بهترین روش در ارائه عطر فعالیت مستمر داشته باشد. عطر سیب گلاب با هدفگذاری دقیق و برنامهریزی منسجم در جمعآوری اطلاعات و  نوع عطر برای مشتریان اقدام به راه اندازی شبکه ای قدرتمند نموده و تمام  شعبات را به یک فروشگاه تخصصی عطر به مشتریان عزیز معرفی میکند.

مهمترین تفاوت مجموعه عطر سیب گلاب با مابقی مجموعه ها منسجم کار کردن، جدیت در انتخاب عطر، متحد کار کردن شعبات و ارائه بهترین ها میباشد.نکته حائزاهمیت درباره مجموعه عطر سیب گلاب این است که در انتخاب هر رفرنس عطر، تمام دقت و همت خود را گمارده تا بهترینها به مشتری ارائه دهد تا مشتری در مصرف عطر از انتشار و ماندگاری لذت خاصی ببرد.

یکی از دلنشین‌ترین هدایای امروزه در مراسمات و مناسبت‌های مختلف برای عزیزانمان عطر و ادکلن خوشبو می‌باشد که حسی‌نو با در نظرگرفتن سلیقه‌های مختلف مردم عزیز کشورمان تمام تلاش خود را در تهیه بهترین رفرنس‌های موجود در بازار عطر را دارد.

حسی‌نو در نظر دارد استفاده از عطر و بوی خوش که امری است از سنت پیامبر(ص)و ائمه معصومین تا حدی که افراط در مصرف عطر را اسراف نمی‌دانستند به طور رایج در تمام اقشار مردم به طورخاص و عنوان پرکاربرد معرفی کند. در پی این چند سال، حسی‌نو توانسته قسمت اعظم از بازار اصفهان را دربربگیرد به طوری که ۲۰ شعبه دراستان اصفهان به طور تخصصی در حال فعالیت می‌باشد و خدماتی را به آنها ارائه می دهند از جمله: ماهیانه برای تمامی فروشندگان شعبات کلاس آموزش فروش، ارتباط با مشتری و موارد تخصصی عطر را برگذار می‌کند.

فروشندگان شعبات حسی‌نو با درنظرگرفتن سلایق خاص مشتریان تمام سعی خود را دارند که عطر مورد علاقه به آنها ارائه دهند.

سبد خرید فروشگاه

ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟