خواص عطر

۵ ادکلن مردانه برای کسانی که حساسیت دارند

ممکن است هنگام بوییدن عطر یا ادکلن، چشمان شما پر آب شود یا عطسه مداوم یا سردرد داشته باشید ، این ها نشان میدهد که ممکن است شما حساسیت به رایحه یا بو داشته باشید. این شرایط می تواند بر زندگی روزمره شما تأثیر بگذارد و شما در انتخاب همه چیز از جمله لوازم آرایش و ادکلن احتیاط کنید. خبر خوب این است که این نکات در ادکلن های مردانه برای بینی های حساس ، کمتر آزاردهنده است.

انتخاب یک ادکلن مردانه برای یک بینی حساس

این ترکیب هم محبوب و هم متنوع است و دارای رایحه های چوبی و معطر است. نت های پایه ی آن لوبیای تنکا ، چوب صندل و مشک است که این رایحه شما را ماندگار و حرفه ای می کند این ادکلن برای که برای اداره و محل کار شما عالی است.

Kenneth Cole Mankind Cologne

Acqua di Gio جزیره ای سبک و روشن را در یک بطری ارائه می دهد. این ادکلن با طراوت توسط نت های بالای مرکبات مشخص می شود که با پایه سدر ، بلوط خلال ، پاتچولی و مشک کم کم محو می شوند. اگر نت های گلدار بینی شما را تحریک می کنند ، ممکن است شما بخواهید گزینه دیگری را انتخاب کنید ، زیرا نت های میانه این ادکلن با گل فریزیا ، اسطوخودوس و رزماری سبک تر می شوند.

Burberry Weekend Cologne

مرکبات با ترکیبات شیرین ، چوبی و سبز در Burberry Weekend مخلوط می شوند. این ادکلن با رایحه های میوه ای از جمله لیمو ، گریپ فروت و آناناس آغاز می شود و با رایحه گرم عسل ، کهربا و مشک ادامه می یابد.

Montblanc Explorer Cologne

اگر حساسیت بینی شما با رایحه مصنوعی و شیمیایی ارتباط دارد ، Montblanc Explorer Cologne را اسپری کنید. این ترکیب هیجان انگیز با نت های بالایی از فلفل صورتی ، آب میوه ترش ، و مریم گلی آغاز می شود. با وجود این نتهای پرماجرا ، عطر از ترکیبات طبیعی برخوردار بوده و از ادکلن های سبک به حساب می آید.

Bvlgari Man Wood Essence

یکی دیگر از گزینه های عالی ادکلن طبیعی ، ماهیت چوبی مرد بولگاری است. این ترکیب مردانه تازه ومرکباتی گزینه ای خارق العاده برای رایحه امضای شما است. یک پایه پایدار از بنزوئین باعث تکمیل نت های قلب وتیور ، سرو و چوب سدر می شود.

پس شما میتوانید ادکلنی خوشبو داشته باشید و در عین حال نیز به آن حساسیت نداشته باشید.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *